Ad

pondělí 27. února 2017

Budoucnost podle SEATu? AutoMobil!

tisková zpráva:

Budoucnost konektivity - Chytrý telefon na kolech

U příležitosti kongresu Mobile World Congress v Barceloně, uvádí Fabian Simmer, vedoucí digitalizace ve společnosti SEAT, některé postřehy o trendech v budoucí mobilitě:

- Dokonalá konektivita: V současnosti jsme trvale připojeni k našemu mobilnímu telefonu. Trend směřuje k vývoji nových technologií, které umožní uživatelům zachovat si toto spojení i během řízení automobilu. V budoucnosti bude propojeno samotné vozidlo, což značce SEAT umožní vylepšovat uživatelské zkušenosti zákazníků a nabízet nové funkce a služby. Vozidlo například poskytne řidiči přístup k e-mailům a sociálním sítím při zachování nejvyšší úrovně bezpečnosti jízdy.

- Zajištění bezpečnosti řidiče: V interiéru vozidla bude možné bezpečně používat větší počet specifických aplikací. Například telefonní hovory je již dnes možné vyřizovat bez manipulace s telefonem, jednoduchým pohybem prstu po displeji.

- Trvale udržitelná mobilita: Dovedete si představit, že už nikdy nepřijdete pozdě do práce, protože váš vůz vás tam dovede včas? V budoucnosti budou mít vozidla předvídavé asistenty, kteří pomohou uživateli s efektivním výběrem nejvhodnější trasy pro každodenní dojíždění, například na základě stavu dopravy nebo povětrnostních podmínek. Výsledkem bude trvale udržitelnější mobilita.


- Parkování: Odhaduje se, že 25 % dopravy v centrech evropských měst tvoří řidiči, kteří hledají místo pro zaparkování. Budoucím trendem jsou aplikace, které detekují volná místa a jejichž cílem je zkrátit čas potřebný pro zaparkování i snížit související spotřebu paliva.

- Ekonomika založená na spolupráci: Jedním z klíčů k budoucnosti je podpora sdílení zboží. Trendem v mobilitě bude sdílení vozidel mezi několika uživateli, kteří budou mít k vozidlu přístup na základě digitálního klíčku ve svém chytrém telefonu. Digitální aplikace pro tyto účely budou mít stále větší význam.

1 komentář:

  1. You would possibly eventually determine to play casino video games for real cash. To achieve this, you'll need to make a deposit and have 먹튀사이트 먹튀프렌즈 an energetic balance. If you run into points throughout this course of or when you play free on-line slots, having fast buyer support is a vital feature to look for.

    OdpovědětVymazat