Ad

úterý 21. února 2017

Novinky ze světa "chytrých" hodinek

V redakci máme aktuálně na testování Samsung Gear S3. Přiznám se, že mne - jako Applistovi - se vážně líbí. Jen škoda omezených funkcí ve spojení s iPhonem (test zde). Nezahálejí ani ostatní výrobci. Takto například vypadají nové smart watch od LG s názvem WATCH STYLE.


S vydáním Android Wear 2.0, Google a LG oznámilo dva nové modely svých chytrých hodinek: LG Watch STYLE a Sport. Zatímco Sport nabízí LTE, NFC, GPS a snímače tepové frekvence, model STYLE má jen to nejnutnější - ale také vypadá více jako tradiční analogové hodinky ...  LG Watch STYLE, běží na Android Wear 2.0, nabízí P-OLED dislej s rozlišením 360 x 360 pixelů na 1,2 palce. Procesor Snapdragon Wear 2100, 512 MB RAM, 4 GB vestavěné úložné paměti a baterie má kapacitu 240mAh.

To Sport by mohl být označován jako vlajková loď zařízení běžících na systému Android Wear.  Kdo ale touží po tenkých, elegantních a poměrně výkonných hodinkách, mohou sáhnout po modelu STYLE.

Nové hodinky představí brzy také Huawei. Už za týden se koná Mobile World Congress - MWC2017 v Barceloně a zde by se měly objevit Huawei Watch 2.Žádné komentáře:

Okomentovat